Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím

Audiovizuální služby webu OneTV.cz

Provozovatelem služby je obchodní společnost Extra Online Media s.r.o, se sídlem Praha, Švédská , 1373/51, PSČ 150 00, IČ: 24316920, DIČ: CZ24316920 zapsaná v obchodní rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 195690.

V souladu s ustanovením § 6 odst. 1 zákona č. 132/2010 Sb., o audiovizuálních mediálních službách na vyžádání a o změně některých zákonů,, Provozovatel tímto informuje Uživatele a Uživatel bere na vědomí a souhlasí s tím, že orgánem dohledu nad poskytováním audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání je Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (www.rrtv.cz) a že přístup Uživatele k veškerým údajům, které umožňují rychlé, přímé a účinné navázání kontaktu s Provozovatelem, jakožto Provozovatelem audiovizuální mediální služby na vyžádání, je umožněn prostřednictvím informací uvedených v záložce „Redakce (https://www.onetv.cz/redakce)“ umístěné na Internetových stránkách.