Tomáš Řepka před necelými třemi měsíci nastoupil do vězení, kde si odpykává trest za zpronevěru a poškození cizích práv. Bývalý fotbalový obránce se dostal do problémů, když před dvěma lety podal jménem své exmanželky Erbové falešné inzeráty. Další jeho problémy se zákonem mu po odvolání vynesly souhrnný trest dva roky nepodmíněně ve věznici s ostrahou. Obvodní soud mu ale později dobu za mřížemi zkrátil o 293 dnů kvůli odpracování veřejně prospěšných prací. Díky tomu může Řepka už v listopadu zažádat o o podmínečné propuštění.

Veřejnost samozřejmě zajímá, jak Řepka ve vězení žije. Jak ho přijali bachaři a jak se k němu chovají spoluvězni. Jak řepka tráví večery? Jak mu chutná vězeňská strava? Už se v base s někým pohádal a předvedl své pověstné Blikance? To jsou otázky, které si fanoušci pokládali.

Tomáše Řepku jsme tedy oslovili s žádostí o rozhovor. Víme, že se s novináři nebaví, ale věřili jsme, že uspějeme a rozhovor vznikne. V dopise jsme tedy Řepkovi odeslali asi dvacet otázek a čekali, kdy odpoví. Zpátky se nám vrátil hodně třaskavý text. Bývalý fotbalista poprvé popsal, jak ve vězení žije a co nejvíce ho trápí. Je přesvědčen, že do kriminálu mu pomohly i jeho předchozí vztahy.

„Hlavní vinu nesu především já. A taky za chybu pykám. A vím to. Respektuji rozhodnutí. Obklopil jsem se konkrétními lidmi, kterým jsem věřil a kteří mě podrazili a snažili se několik let dostat mě tam, kde teď právě jsem. Jednou z nich, kterým na tom záleželo nejvíc, je moje bývalá žena Vladimíra Erbová,“ říká dnes Řepka.

Pokud vás obsah rozhovoru zajímá a chcete vědět, co Řepka vzkazuje Zdeňkovi Bahenskému či Michalu Gulašimu, kteří s Erbovou také žili, podívejte se na portál eXtra.cz.