100 metrů čtverečných – přesně tak velkou obytnou plochu má pojízdný domek pro dva lidi, který je vybaven solárními panely, záchodem, velkým vodním rezervoárem a odklopitelnou střechou.

Domek navrhl Greenmoxie, kanadský lifestylový magazín o ekologickém bydlení. Dům je postaven z cedrového dřeva se speciálním nátěrem proti působení živlů. Interiér je pak z dubového dřeva, ze kterého je zhotovena i podlaha. Kuchyň plynule přechází v obývací pokoj. Úložné prostory jsou na poličkách a pod postelí. Koupelna se skládá ze sprchového koutu, záchodu a umývadla. V mezzaninu je umístěna ložnice, tedy přesněji prostor, kam se vejde jen postel pro dva lidi. Vytápění obstarávají klasická kamna a také propanový teplomet.

Dům je nízkoenergetický, ekologický a především se s ním dá dojet kamkoliv. Zalíbí-li se vám nějaké místo, zastavíte a můžete si ho užívat, dokud se nerozhodnete pokračovat v cestě. Pro dva lidí ideální dopravní prostředek, ovšem nepotěší jeho pořizovací cena. 50 tisíc liber rozhodně není pro našince pakatel. Ale za tu svobodu pohybu to třeba stojí.